Hoover H3TSM47TAMCE-S

Hoover | Práčky zhora plnené | Kód: 35944-35961

Zhora plnená práčka, 7 kg, 1351 ot, en.tr. B

Dostupnosť
Skladom
398,90 €
332,42 € bez DPH

Práčka plnená zhora, Energetická trieda B, Kapacita 7 kg bielizne, 1351 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 52 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Šírka: 41 cm.

 

Zvrchu plnená smart parná práčka Hoover H3TSM47TAMCE-S v bielej farbe v energetickej triede B vyperie 7 kg bielizne. Vybavená technológiou One Fi Extra pre prepojenie práčky s telefónom cez Wi-Fi a NFC. Má funkciu Kg Mode Plus, All In One, 4 rýchle programy, invertovorý motor a dotykový digitálny displej.

Hoover H3TSM47TAMCE-S

Inteligentná práčka Hoover s horným plnením v bielej farbe vyperie vašu bielizeň ľahko, rýchlo a efektívne. Vďaka nej môžeže svoj voľný čas venovať svojim obľúbeným činnostiam. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1351 otáčok za minútu. 

  • 16 programov + One Fi Extra:Extra Care, All In One 59 minpt, Rýchly program (14, 30 a 44 minútový), Detský program, Hygienický program, Osvieženie, Jemná bielizeň, Športová bielizeň, Plákani, Odčerpávanie + odstreďovanie, Syntetika, Vlna/Ručné pranie, Eco 40 – 60°C, Bavlna, 20°C

  • Funkcie: Nastavenie otáčok odstreďovania a teploty prania, Para, Odložený štart, Predpierka, Prídavné plákanie, Hygienický+, Nastavenie úrovne znečistenia, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zostatkového času

Kg Mode Plus

Výkon šitý na mieru každému naplnenie práčky. Funkcia nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym. Dvierka práčky aj bubna sa otvárajú pomaly vďaka Slow Motion. Dvierka sa otávrajú do 180 stupňového uhla. 

One Touch technológia

Zvrchu plnená práčka využíva inteligentnú technológiu One Fi Extra, ktorá vám umožní prepojiť práčku s mobilným telefónom cez NFC. V aplikácii Wizard (kompatibilita s operačným systémom Android) nájdete množstvo nových funkcií a cyklov, ktoré si môžete stiahnuť. Taktiež získate informácie o stave práčky, o poruchách aj o spotrebe energie a vody. 

Technológia All in One 

Táto technológia šetrí čas a energiu. Pracuje na systéme rozpustenia pracieho prášku spolu s vodou v špeciálnej komore. Po rozpustení vzniká pena, s ktorou sa následne kropí bielizeň počas prania. Proces tak dokáže znížiť čas prania na 59 minút. Rovnaký účinok sa dosahuje aj pri nízkach teplotách do 20 °C. Ďalšou výhodou je aj pranie bielej a farebnej bielizne spolu. 

Maximálna hlučnosť 79 dB
Kapacita bubna
  7 Kg
Max.otáčky odstreďovania
  1351 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021
  B

Fyzické vlastnosti a farba

Farba biela
Šírka 41 cm
Výška 86 cm
Hĺbka 60 cm
Hmotnosť 59 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka Hoover
Smart
  Áno

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť 79 dB
Hluk pri odstreďovaní 79 dB

Funkcie

Kapacita bubna
  7 Kg
Max.otáčky odstreďovania
  1351 ot./min.
Detská poistka
  Áno
Počet programov 16
Odložený štart
  Áno
Doba cyklu
  208 min.

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď. B
Spotreba vody na cyklus 42 L
Trieda energetickej účinnosti 2021
  B
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov 52 kWh

Dizajn

Dizajn skrine voľnestojací
Systém vkladania vrchným plnením

Ďalšie parametre

Technológia smart ovládania Wifi
Smart (ovládanie mobilom)
  Áno
Smart aplikácia Wizard
Jazyk ovládacieho panela symboly

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar nemali na sklade, pani ma hneď kontaktovala a ponúkla alternatívu. Všetko ochotne vysvetlila. Tovar nakoniec dodaný podľa dohody.

Overený zákazník,

Jedna z najlepších skúseností, odporúčam. Rýchlosť dodania, komunikácia, flexibilita.

Overený zákazník,

Veľmi dobrá komunikácia obchodu. Ešte mi aj dopredu zavolali či mi termín doručenia vyhovuje. Super.

Overený zákazník,