Hoover H3DS 485TAME/1-S

Hoover | Práčky so sušičkou | Kód: 35953-35970

Práčko-sušička, 8+5 kg, 1351 ot

Dostupnosť
Skladom
409,00 €
340,83 € bez DPH

Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1351 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 266 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 47 kWh na 100 cyklov prania, 16 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia.

 

Práčka so sušičkou Hoover H3DS 485TAME/1-S v bielom prevedení vyperie 8 kg bielizne a vysuší 5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučnosti 77 dB. K dispozícií je 16 základných programov, vrátane parnej starostilovsti + One Touch programy. Potešia tiež praktické funkcie, ktoré využijete pri každodennom praní a sušení. Disponuje bezpečnostným zámkom dverí, ochranou proti pretečeniu a proti prepeneniu. Vybavená je dotykovým digitálnym displejom, Eco Power invertorovým motorom a bubnom Silitech. Ovládať ju môžeme aj prostredníctvom smartfónu pomocou technológie NFC, cez aplikáciu Wizard. Tá vám umožní sťahovať nové funkcie a programy, kontrolovať cykly, viesť si štatistiky a iné.

Práčka so sušičkou

Práčka so sušičkou Hoover H3DS 485TAME/1-S v bielej farbe ponúka pohodlné pranie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Ovládanie je s otočným voličom s digitálnym displejom v češtine aj slovenčine. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu.

  • 16 programov základných + One Touch programy: Sušenie bavlna, Sušenie syntetika, Sušenie vlna - certifikovaný program Woolmark Apparel Care, Extra Care, Nettopy 59 min, Rýchla starostlivosti 14,30,44 min, Parné starostlivosti, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Syntetika a farebné, 20 ° C - znížená teplota prania s rovnakým výsledkom ako pri praní na 40 ° C s 60% úsporou energie, Vlna / Ručné pranie, Eco 40 - 60 ° C, Bavlna, One Touch
  • Funkcie: Nastavenie otáčok odstreďovania a teploty prania, Odložený štart až 24 hod, Predpierka, prídavné plákanie, Hygienický +, Para, Rýchle pranie (14, 30, 44 min), nastavenie úrovne znečistenia, nastavenie úrovne vysušenie, Časované sušenie (120 - 90 - 60 - 30 min), Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zostatkového času
  • Senzorové sušenie - 3 úrovne: Extra suché, K žehlenie, Do skrine

Tichý a úsporný motor

Spredu plnená práčka so sušičkou Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Využíva pri práci permanentné magnety, vďaka čomu je jeho výkon oveľa tichší. Pri praní dochádza k nižšiemu množstvu vibrácií, čo zaručuje motoru lepšiu odolnosť a predĺžuje jeho životnosť.

Špeciálny Woolmark Apparel Care 

Sušička obdržala do svojej výbavy šetrný program určený pre sušenie vlny- Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program sa postará o vlnené oblečenie bez poničenia vlákien a tiež zabraňuje opotrebeniu, tvorbe žmolkov, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia.

 

Parná funkcia

Alergici ocenia aj parnú funkciu pre oživenie bielizne. Para vo vnútri bubna preniká cez vlákna bielizne, čím odstraňuje nečistoty, škvrny a zápach. Okrem toho je bielizeň menej pokrčená, takže žehlenie bude jednoduchšie.

Ovládanie na diaľku

Ovládanie práčky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovému prepojeniu pomocou NFC. Ovládať ju tak môžete na diaľku prostredníctvom smartfónu cez aplikáciu Wizard. Vďaka aplikácií získate rozširené funkcie, štatistiky prania a sušenia, alebo räzne tipy na efektívne používanie spotrebiča. 

  • Sťahovanie nových funkcií a cyklov
  • Funkcie pre odložený začiatok a koniec
  • Kontrolný cyklus
  • Vedenie štatistík pranie a čerpanie energie
  • Tipy a triky
  • Sprievodca chybovými hláškami a užívateľský návod

Kapacita bubna

  8 Kg
Max.otáčky odstreďovania
  1351 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021
  D

Fyzické vlastnosti a farba

Farba biela
Šírka 59.5 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 53 cm
Hmotnosť 63 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka Hoover
Smart
  Áno

Funkcie

Kapacita bubna
  8 Kg
Max.otáčky odstreďovania
  1351 ot./min.
Detská poistka
  Áno
Počet programov 16
Odložený štart
  Áno
AquaStop funkcia
  Áno
Programy sušenia Vlna

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď. B
Spotreba vody na cyklus 44 L
Trieda energetickej účinnosti 2021
  D
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov pre celý program (pranie so sušením) 266 kWh
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov pre program prania (pranie bez sušenia) 47 kWh

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní 77 dB

Dizajn

Dizajn skrine voľnestojací
Systém vkladania predným plnením

Ďalšie parametre

Kapacita prania 8 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania Áno
Funkcia dodatoč.pláchania Áno
Kapacita sušenia 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš. 2.661 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie 75 L
Mn.programov pre sušenie 7
Technológia smart ovládania NFC
Smart (ovládanie mobilom)
  Áno
Smart aplikácia Wizard
Jazyk ovládacieho panela symboly

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Profesionálny prístup, jednanie na úrovni, mimoriadna úroveň ochoty. Aj napriek nedostupnosti tovaru ponúkli všetky možnosti a našli riešenie, myslím, že aj…

Overený zákazník,

Tovar nemali na sklade, pani ma hneď kontaktovala a ponúkla alternatívu. Všetko ochotne vysvetlila. Tovar nakoniec dodaný podľa dohody.

Overený zákazník,

Jedna z najlepších skúseností, odporúčam. Rýchlosť dodania, komunikácia, flexibilita.

Overený zákazník,