HAIER H2F385SD

Haier | Zásuvkové mrazničky | Kód: 37213-37230

Zásuvková mraznička, en.tr.D, v.172,5 cm, 386 l, strieborná

Dostupnosť
Skladom
1 094,90 €
912,42 € bez DPH

Skriňová mraznička, Up 70 Series 5

Energetická trieda D, Objem: 386 l, Ročná spot. energie: 228 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Mraziaci výkon: 19,5 kg/24h, Akumulačná doba: 11,5 h, Rýchle zmrazenie: Áno", Počet zásuviek: 3, Šírka: 70 cm, Výška: 172,5 cm, Hĺbka: 69,5 cm.

Skriňová mraznička Haier H2F385SD v striebornej farbe má objem 386 litrov a je zaradená do energetickej triedy D. Je vybavená technológiou Total No Frost, funkciou rýchle mrazenie, vnútorným LED osvetlením, otočným výrobníkom ľadu Twist Ice a invertorovým kompresorom.

Haier H2F385SD

Mraznička Haier H2F385SD s objemom 386 litrov má vo vnútri dostatočný priestor pre uskladnenie množstva potravín. Obsahuje 3 police, 3 plastové transparentné zásuvky, 2 priehradky vo dverách  a otočný výrobník ľadu Twist Ice.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Dokonale zmrazené potraviny

Vďaka externému dotykovému displeji je možné nastaviť teplotu v rozsahu -14 až -24 °C. Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 19,5 kg surovín. V prípade výpadku prúdu sa nemusíte obávať o uložené potraviny. Akumulačná doba dosahuje 11,5 hodín. Táto dokonalá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Ďalšou praktickou funkciou je akustický signál otvorených dverí a akustický a svetelný signál pri zvýšení teploty. Určite vás nebude rušiť ani nadmerným hlukom nakoľko max. hlučnosť je 39 dB. 

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy  v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť znova odmrazovať a ušetríte tak čas. 

Rýchle zmrazenie 

S funkciou rýchle mrazenie zachováte vaším potravinám ich kvalitu. Stlačením tlačidla funkcie sa vložené potraviny rýchlo zmrazia a vďaka tomu si tak zachovajú svoju čerstvosť, chuť a kvalitu. Navyše tiež mraznička poteší automatickým odmrazovaním, čo vám ušetrí čas. 

Výška 172.5 cm
Celkový čistý objem 386 L
Mraziaci výkon 19.5 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti
  D

Fyzické vlastnosti a farba

Farba strieborná
Šírka 70 cm
Výška 172.5 cm
Hĺbka 69.5 cm
Hmotnosť 101 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka Haier

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť 39 dB

Ďalšie parametre

Trieda energ.účinnosti
  D

Dizajn

Celkový čistý objem 386 L
Počet zásuviek 3
Typ ovládania elektronické

Energetické údaje

Ročná spotreba energie 228 kWh
Klimatická trieda SN-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu 11.5 hod.
Trieda energetickej účinnosti
  D

Funkcie

No Frost (mraznička) Nie
Rýchle zmrazenie Áno
Medzizásuvkové mrazenie Nie

Mraznička

Mraziaci výkon 19.5 kg/24h

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Profesionálny prístup, jednanie na úrovni, mimoriadna úroveň ochoty. Aj napriek nedostupnosti tovaru ponúkli všetky možnosti a našli riešenie, myslím, že aj…

Overený zákazník,

Tovar nemali na sklade, pani ma hneď kontaktovala a ponúkla alternatívu. Všetko ochotne vysvetlila. Tovar nakoniec dodaný podľa dohody.

Overený zákazník,

Jedna z najlepších skúseností, odporúčam. Rýchlosť dodania, komunikácia, flexibilita.

Overený zákazník,