Hoover H5DPB696AMBC/1-S

Hoover | Práčky so sušičkou | Kód: 36080-36097

Práčko-sušička, 9+6 kg, 1551 ot

Dostupnosť
Skladom
579,00 €
482,50 € bez DPH

Práčka so sušičkou, Energetická trieda A, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1551 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 308 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov prania, 17 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka.

Spredu plnená práčka so sušičkou Hoover H5DPB696AMBC/1-S vyperie 9 kg a vysuší 6 kg bielizne. Podpora technológie Wi-Fi + Bluetooth a aplikácie hOn. Je vybavená invertorovým motorom, systémom Power Care, Kg Mode Plus, parným programom, a programom pre alergikov. Max. otáčky odstreďovania 1 600 ot/min.

Smart práčka so sušičkou

Inteligentná práčka so sušičkou H5DPB696AMBC/1-S v bielej farbe s čierným detailom dvierok. Ovláda sa otočným voličom a dotykovým digitálnym displejom. Na jeden prací cyklus môžete vyprať až 9 kg a vysušiť 6 kg bielizne

Tichý a úsporný motor

Práčka so sušičkou Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Bezkefkový motor využíva pri práci permanentné magnety, vďaka čomu je jeho výkon oveľa tichší. Dochádza k nižšiemu množstvu vibrácií, čo zaručuje motoru lepšiu odolnosť a predĺžuje jeho životnosť.

Allergy Care Pro

Špeciálny program Allergy Care Pro spoľahlivo dezinfikuje vaše oblečenie. Využíva kombináciu pary so silným plákaním a zvyšenú teplotu na 60°, vďaka čomu odstráni z bielizne až 99,9% prachu, roztočov, škodlivých alergénov a tak zabezpečí hĺbkovú dezinfekciu. 

Efektívne čistenie 

Práčka so sušičkou obdržala systém Power Care, ktorý vytvára dokonalú zmes vody a pracieho prostriedku, a šíri ju priamo v bubne. Vďaka tomu sa postará o profesionálne výsledky a to aj pri nižších teplotách. 

KG Mode Plus 

Inteligentný algoristmus KG Mode Plus, ktorým je vybavená práčka so sušičkou, sa postará o riadenie spotreby. Podľa náplne prádla upravuje množstvo vody, energie a čas, a zabezpečí tak optimálny výkon za akýchkoľvek podmienok. 

Active Balance 

O dokonale odstredenú bielizeň sa postará technológia Active Balance. Tá optimalizuje odstreďovanie, čím zabezpečí spoľahlivé výsledky plákania, vďaka čomu sa znižuje aj doba prania a vibrácie práčky. 

Auto Care

programom Auto Care bude pranie a sušenie hračkou. Po spustení detekuje mäkkosť vlákien a veľkosť náplne, a tým automaticky upraví a prispôsobí množstvo pracieho prostriedku, vody, nastaví dĺžku cyklu, úroveň sušenia a pohyby bubna. Vďaka tomu získate najlešpie výsledky prania a sušenia bez poškodenia vášho oblečenia. 

Steam Care Pro

Alergici ocenia aj parnú funkciu pre oživenie bielizne. Para vo vnútri bubna preniká cez vlákna bielizne, čím odstraňuje nečistoty, škvrny a zápach. Okrem toho je bielizeň menej pokrčená, takže žehlenie bude jednoduchšie.

Eco Doser 

Práčka so sušičkou disponuje technológiou Eco Doser, ktorá umožňuje, aby motor s inteligentným algoritmom overil hmotnosť náplne a podľa znečistenia, určil odporúčané množstvo pracieho prostriedku. 

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie práčky so sušičkou je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave sa nachádza bielizeň. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací a sušiaci program. Vezmite bielizeň odfoťte ju a naskenujte jej štítok (Scan to Care). V aplikácii sa tieto údaje uložia a na základe typu oblečenia sa zvolí cyklus.

Kapacita bubna

  9 Kg
Max.otáčky odstreďovania
  1551 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021
  A

Fyzické vlastnosti a farba

Farba biela
Šírka 59.5 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 58 cm
Hmotnosť 64 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka Hoover
Smart
  Áno

Funkcie

Kapacita bubna
  9 Kg
Max.otáčky odstreďovania
  1551 ot./min.
Detská poistka
  Áno
Počet programov 17
Odložený štart
  Áno
Programy sušenia Vlna

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď. B
Spotreba vody na cyklus 86 L
Trieda energetickej účinnosti 2021
  A
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov pre celý program (pranie so sušením) 308 kWh
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov pre program prania (pranie bez sušenia) 49 kWh

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní 78 dB

Dizajn

Dizajn skrine voľnestojací
Systém vkladania predným plnením

Ďalšie parametre

Kapacita prania 9 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania Áno
Funkcia dodatoč.pláchania Áno
Kapacita sušenia 6 Kg
Mn.programov pre sušenie 3
Smart aplikácia hOn
Jazyk ovládacieho panela symboly
Technológia smart ovládania Bluetooth, Wifi
Smart (ovládanie mobilom)
  Áno

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar nemali na sklade, pani ma hneď kontaktovala a ponúkla alternatívu. Všetko ochotne vysvetlila. Tovar nakoniec dodaný podľa dohody.

Overený zákazník,

Jedna z najlepších skúseností, odporúčam. Rýchlosť dodania, komunikácia, flexibilita.

Overený zákazník,

Veľmi dobrá komunikácia obchodu. Ešte mi aj dopredu zavolali či mi termín doručenia vyhovuje. Super.

Overený zákazník,