HAIER HWS247FDU1

Haier | Chladiace vitríny a vinotéky | Kód: 35997-36014

Vinotéka, čierny kartáčovaný nerez, v.190 cm, en.tr.D, 247 fliaš

Dostupnosť
Skladom
1 990,00 €
1 658,33 € bez DPH

Vinotéka, Energetická trieda D, Objem: 450 l, Ročná spot. energie: 85 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Kapacita: 247 fliaš, Počet teplotných zón: 1, Šírka: 59,5 cm, Výška: 190 cm, Hĺbka: 71,4 cm.

Vinotéka Haier HWS247FDU1 vo farbe čierny kefovaný nerez s objemom 450 litrov ponúka priestor pre 247 fliaš. Vybavená 5 drevenými policami, filtrom s aktívnym uhlím, antivibračným systémom, systémom Natural Air Flow, LED osvetlením a digitálnym dotykovým displejom. Vďaka WiFi pripojeniu a aplikácii hOn možnosť ovládania na diaľku.

Haier HWS247FDU1

Voľne stojaca vinotéka Haier v štýlovom prevedení poskytne dokonalé podmienky na uskladnenie vína. Nepriehľadné dvierka umožňujú optimálnu archiváciu vín. Skladovanie vína v správnych podmienkach pomáha zachovať jeho buket a vlastnosti, aby ste si ho po odzátkovaní mohli naplno vychutnať. Vinotéka disponuje jednou teplotnou zónou s nastaviteľnou teplotou v rozmedzí od 5°C do 20 °C.

Vnútorný priestor

Celková kapacita vinotéky 450 l je postačujúca pre pohodlné uskladnenie až 247 fliaš vína. Vnútorný priestor pozostáva z 5 drevených políc na fľaše. Police sú navrhnuté tak, aby umožnili efektívne uskladnenie fliaš.

Tichá prevádzka 

Vinotéka je vybavevená kompresorom s antivibračným systémom, ktorý znižuje vibrácie na minimum, vďaka tomu tak vinotéka pracuje tichšie a to pri hlučnosti dosahujúcej len 37 dB. Vinotéku tak môžete umiestniť aj do obývačky a nijako vás nebude rušiť. Navyše žiadne mikrovibrácie a hluk neovplyvnia chuť a kvalitu vaších vín. 

Čistý vzduch

Aj napriek tomu, že víno je zvyčajne zapečatené, cez korkovú zátku dokáže "dýchať". Preto je potrebné vzduch v interiéry vinotéky udržiavať v čistote. Zachová sa tak chuť aj aróma vín. Vnútorný ventilátor sa postará o aktívnu cirkuláciu vzduchu. Aktívny uhlíkový filter zabezpečí, aby bol vzduch vo vinotéke vždy čistý, aby vaše fľaše s vínom boli vždy ideálne pripravené na konzumáciu.

Technológia Natural Air Flow

Vinotéka Haier je vybavená patentovanou technológiou Natural Air Flow, ktorá vytvára ideálne podmienky pre uchovanie vína, vďaka snímačom teploty a vlhkosti. V spolupráci s ventilátorom a kompresorom udržujú tak úroveň vlhkosti na 50-70 %. Voda z nádržky umiestnenej na dne chladiča je zdrojom vlhkosti a antigravitačné prúdenie vzduchu zaisťuje dokonalé zvlhčenie miestnosti.

Priestorové osvetlenie 

Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným 3D LED osvetlením. LED osvetlenie je úsporné, príjemne nasvieti obsah vinotéky. Naviac vydáva len veľmi málo tepla, čo prispieva k udržiavaniu optimálnej teploty v chladiacom priestore. Teplá farba 3D LED vo vinotéke Haier nechá vaše vína krásne vyniknúť vďaka bodovým svetlám z vrchu a po stranách. Vďaka tomu je celá vinotéka osvetlená zhora nadol, čo vytvára pôsobivý efekt.

Aplikácia hOn v spolupráci s Vivinom

Skontrolujte svoju chladničku na víno kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Aplikácia hOn ponúka nekonečné množstvo interakcií medzi používateľom a produktom. Zistite viac o obsahu vašej chladničky na víno pomocou aplikácie „hOn“ vyvinutej v spolupráci s Vivino, najväčšou svetovou vinárskou komunitou. Naskenujte štítok fľaše pomocou funkcie „Naskenujte svoje víno“, aby ste videli informácie, ako je názov vinohradu, z ktorého pochádza, druh použitého hrozna, rok výroby a ďalšie. Môžete si tiež pozrieť hodnotenie každej fľaše vína a dokonca objaviť nové vína.

Počet políc 5
Celkový čistý objem 450 L
Kapacita fliaš 247
Trieda energetickej účinnosti 2021
  D

Fyzické vlastnosti a farba

Farba čierna
Šírka 59.5 cm
Výška 190 cm
Hĺbka 71.4 cm
Hmotnosť 74.2 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka Haier
Počet teplotných zón 1
Kompresor Áno
Teplotný rozsah 5 - 20 °C

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť 37 dB

Dizajn

Počet políc 5
Celkový čistý objem 450 L
Kapacita fliaš 247
Materiál políc drevo

Ďalšie parametre

Trieda energ.účinnosti
  D

Energetické údaje

Ročná spotreba energie 85 kWh
Klimatická trieda SN-ST
Trieda energetickej účinnosti 2021
  D

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar nemali na sklade, pani ma hneď kontaktovala a ponúkla alternatívu. Všetko ochotne vysvetlila. Tovar nakoniec dodaný podľa dohody.

Overený zákazník,

Jedna z najlepších skúseností, odporúčam. Rýchlosť dodania, komunikácia, flexibilita.

Overený zákazník,

Veľmi dobrá komunikácia obchodu. Ešte mi aj dopredu zavolali či mi termín doručenia vyhovuje. Super.

Overený zákazník,