HAIER HTR7720DNMP

Kombinovaná chladnička so zásuvk.mrazničkou, nerez, en.tr.D, 343+140 l, v.201 cm, š.70 cm, Total NoFrost

Dostupnosť
Skladom
999,00 €
832,50 € bez DPH

Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 343 l, Objem mrazničky: 140 l, Ročná spot. energie: 242 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Šírka: 70 cm, Výška: 200,6 cm.

Voľne stojaca kombinovaná chladnička s mrazničkou Haier HTR7720DNMP v nerezovom prevedení má celkovú kapacitu 483 l. Chladiaca časť disponuje objemom 343 l a mraziaca časť objemom 140 l. Je vybavená invertorovým kompresorom so zárukou 12 rokov, technológiou Total No Frost, Multi Air Flow, funkciami Rýchle chladenie a mrazenie, elektronickou reguláciou teploty, dotykovým diplejom na dverách, alarmom otvorených dverí a detskou poistkou. Max. hlučnosť: 37 dB.

Invertorový kompresor

Chladnička s mrazničkou Haier disponuje špičkovým invertorovým kompresorom, ktorý sa stará o zníženie vibrácií, vďaka čomu je prevádzka veľmi tichá. Dosahuje hlučnosť len 37 dB, čím vás nebude nijak rušiť pri iných aktivitách. Výrobca zároveň poskytuje na kompresor až 12- ročnú záruku. 

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy ani v chladničke, ani v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť chladničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas.

Multi Air Flow

Zadná strana chladničky disponuje panelom Multi Air Flow, ktorá sa stará o rovnomernú distribúciu chladného vzduchu a vyrovnanú teplotu vo vnútri chladničky. Potraviny tak budú mať optimálne a bezpečné prostrednie.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Prispôsobte si otváranie chladničky 

Chladnička disponuje možnosťou výmeny závesu dverí. Môžete si tak prispôsobiť smer otvárania dverí chladničky tak ako potrebujete.

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky je vybavená vnútorným objemom 343 l a disponuje 2+1 odkladacími sklenenými policami, 3 priehradkami vo dverách, držiakom na vajíčka a držiakom na víno. Zásuvka Humidity Zone vďaka technológii HCS (Humidity Control System) udržuje 90 % hladinu vlhkosti v priehradke. Presne udržiavaná úroveň vlhkosti zabraňuje tomu, aby sa vo vnútri zásuvky tvorila kondenzovaná voda, vďaka čomu sa výživný obsah vo vašich potravinách zachová dlhšie. Zásuvka My Zone Plus ponúka tri možnosti regulácie: Fruit & Vegetable – vhodné pre uskladnenie ovocia a zeleniny, +2°C Quick Cool - určená pre syry, 0°Fresh - nulová zóna.

Mraziaca časť

Mraziaca časť disponuje objemom 140 l a je tvorená dvomi externými zásuvkami. Jej mraziaca kapa cita je 10 kg za 24 hodín a akumulačná doba skladovania v prípade výpadku prúdu dosahuje 12 hodín.

Šírka 70 cm
Výška 200.6 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti
  D

Fyzické vlastnosti a farba

Farba nerez
Šírka 70 cm
Výška 200.6 cm
Hĺbka 67.5 cm
Hmotnosť 99 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka Haier
Smart
  Nie

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť 37 dB

Mraznička

Umiestnenie mrazničky dole
Čistá kapacita mrazničky 140 L
Mraziaci výkon 10 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem 483 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 343 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie 242 kWh
Klimatická trieda SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu 12 hod.
Trieda energetickej účinnosti
  D

Funkcie

No Frost (mraznička) Áno
Rýchle zmrazenie Áno
Alarm Áno
Možnosť prepnutia mraziacej časti na chladiacu Ne

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone Nie

Ďalšie parametre

Dvojokruhový NoFrost Nie
Displej na dvierkach Áno
Kovová polica na fľaše Nie
Smart (ovládanie mobilom)
  Nie

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar nemali na sklade, pani ma hneď kontaktovala a ponúkla alternatívu. Všetko ochotne vysvetlila. Tovar nakoniec dodaný podľa dohody.

Overený zákazník,

Jedna z najlepších skúseností, odporúčam. Rýchlosť dodania, komunikácia, flexibilita.

Overený zákazník,

Veľmi dobrá komunikácia obchodu. Ešte mi aj dopredu zavolali či mi termín doručenia vyhovuje. Super.

Overený zákazník,