HAIER HD100-A2979N-S

Haier | Sušičky | Kód: 37402-37419

Sušička bielizne, 8 kg

Dostupnosť
Skladom
579,00 €
482,50 € bez DPH

Sušička prádla – kondenzačná, samostatne stojaca, energetická trieda A++, maximálne množstvo bielizne 10 kg, hlučnosť 66 dB, odhadovaná ročná spotreba energie 281 kWh, odložený štart, tepelné čerpadlo, displej, rýchly program a vnútorné osvetlenie, rozmery 85 × 59,5 × 67,5 cm (V׊×H), hmotnosť 51 kg, súprava na pripojenie odpadu nie je súčasťou balenia, nádoba na kondenzát súčasťou balenia

Trápi vás zvýšená vlhkosť vzduchu pri sušení bielizne v byte a výskyt plesní? Potom bude kúpa voľne stojacej sušičky na bielizeň HAIER to správne rozhodnutie. Je to sušička kondenzačná. Kondenzačná sušička patrí medzi najčastejšie používané typy. Jej výhodou je jednoduchá a bezproblémová inštalácia bez nutnosti vykonávať zložité stavebné úpravy. Sušička zahŕňa nádobu na kondenzát umožňujúcu zber a uchovanie vody vzniknutej kondenzáciou vlhkosti z bielizne. Sušička HAIER HD100-A2979N-S ponúka to najlepšie pre vašu bielizeň aj vás samotných. Medzi užitočnými funkciami sa nachádza napríklad odložený štart, tepelné čerpadlo, displej, rýchly program a vnútorné osvetlenie. Rozmery sušičky na bielizeň HAIER sú 85 × 59,5 × 67,5 cm (v × š × h). Jej hmotnosť dosahuje 51 kg.

Hlavné prednosti sušičky HAIER HD100-A2979N-S

  • Voľne stojaca sušička šetrí váš čas aj námahu súčasne
  • Je to sušička kondenzačná s tepelným čerpadlom
  • Sušička zahŕňa nádobu na kondenzát
  • Vnútorný priestor sušičky dokáže pojať až 10 kg bielizne na sušenie
  • Hlučnosť spotrebiča je 66 dB
  • Je vybavená funkciou odloženého štartu
  • Aktuálny stav či nastavenie vám oznámi prehľadný displej
  • Rýchly program usuší bielizeň v čo najkratšom čase
  • Vďaka vnútornému osvetleniu budete mať dokonalý prehľad o obsahu sušičky

Vďaka sušičke HAIER ušetríte veľa času, ktorý by ste inak museli stráviť vešaním a čakaním na suchú bielizeň. Sušička bielizne disponuje vnútorným osvetlením, čo vám pomôže pri vyberaní, navyše na nič nezabudnete. Vstavaný displej umiestnený na čelnej strane vám poskytne informácie o momentálnej činnosti alebo nastavení.

Sušenie bielizne už nikdy nebude znamenať vysokú spotrebu energie. Funkcia odloženého štartu vám umožní využívať výhody nízkej tarify. Využitím nižšieho tarifu elektriny počas používania sušičky znížite svoje náklady na energie. Sušička bielizne HAIER HD100-A2979N-S vďaka tepelnému čerpadlu dokáže využiť teplo, ktoré sa uvoľňuje počas sušenia, na ohriatie vzduchu, čím dochádza k zníženiu strát tepla a k výraznej úspore energie.

Zvoľte program sušenia podľa typu textilu

Sušička bielizne HAIER je vhodná pre všetky druhy bielizne, odstráni nežiaduce drobné chĺpky a zlepší vzhľad vášho oblečenia. Škvrna od rannej kávy na vašej košeli nemusí byť prekážkou, aj keď vás práve čaká pracovný pohovor. Vypranie a následné použitie rýchleho programu umožní vysušenie košele počas krátkej chvíle.

Energetické parametre sušičky na bielizeň HAIER

Sušička zvládne veľké množstvo bielizne a skráti čas potrebný na sušenie, čo je prínosné pre ľudí s obmedzeným časom a rodiny s deťmi. Sušička na bielizeň HAIER HD100-A2979N-S je zaradená do energetickej triedy A++. Tomu zodpovedá spotreba energie 2,3 kWh. Bubon sušičky zvládne pojať až 10 kg bielizne na sušenie. Spotrebič má hlučnosť 66 dB.

Rozmery:

85 × 59,5 × 67,5 cm (v × š × h)

 

 

 

Hmotnosť:

51 kg

Farba:

Biela a Čierna

 

Kapacita sušičky
10 kg
66 dB
Spotreba energie
2,3 kWh
Odhadovaná ročná spotreba energie
281 kWh/annum

Vlastnosti

Typ modelu
Samostatne stojací model

Rozmery sušičky

Hĺbka
67,5 cm
Šírka
59,5 cm
Výška
85 cm
Hmotnosť
51 kg

Funkcie

Funkcie sušičky
Odložený štart, Tepelné čerpadlo, Displej, Rýchly program, Vnútorné osvetlenie
Súprava na pripojenie k odpadu
Nie

Farba sušičky

Farba
Biela, Čierna

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar nemali na sklade, pani ma hneď kontaktovala a ponúkla alternatívu. Všetko ochotne vysvetlila. Tovar nakoniec dodaný podľa dohody.

Overený zákazník,

Jedna z najlepších skúseností, odporúčam. Rýchlosť dodania, komunikácia, flexibilita.

Overený zákazník,

Veľmi dobrá komunikácia obchodu. Ešte mi aj dopredu zavolali či mi termín doručenia vyhovuje. Super.

Overený zákazník,