Haier HB18 FGSAAA

Haier | Americké chladničky | Kód: 5014-5031

Americká chladnička 83cm, titánovo strieborná,
Invertor (12 lr.), NO FROST, Dynamic ABT, Fresh Sensors, Fresher Pad, MoistZone, DryZone, HCS

Dostupnosť
Na dotaz
1 499,00 €
1 249,17 € bez DPH

Haier HB18FGSAAA je atraktívne vybavená kombinovaná chladnička voľne stojacej konštrukcie, ktorá sa perfektne postará o všetky potraviny. Chladničke s dverami francúzskeho typu sa to darí najmä vďaka pokročilým technológiám, ako je napríklad Total No Frost, Multi Air Flow alebo zásuvke na mieru na rôzne typy potravín. Výsledkom je, že z potravín získate viac vitamínov a vydržia dlhšie chutné a čerstvé.

Vyniká tiež spoľahlivosťou vďaka invertorovému kompresoru. Rovnako tak sa môžete spoľahnúť na energetickú efektivitu s triedou E, na čom sa výrazne podpisuje aj moderné LED osvetlenie.

Fresher Techs

Haier ponúka v tomto modeli niekoľko špičkových technológií Fresher Techs. Tie sú navrhnuté tak, aby vďaka nim potraviny vydržali dlhšie chutné, čerstvé a zdravé. Rovnako tak si vďaka nim po dlhšiu dobu udržia chuť, kvalitu a nutričné hodnoty.

Chladnička je široká 83 cm a poskytuje celkový objem 539 litrov rozdelený na 358 litrov chladničky a 181 litrov mrazničky. To znamená, že je perfektná do domácností s 5 a viac členmi.

 • Americká chladnička v úspornej energetickej triede E
 • Spoľahlivý invertorový kompresor s 12-ročnou zárukou
 • Beznámrazová technológia Total No Frost
 • Dynamic ABT na elimináciu 99,8 % baktérií pomocou UV lúčov a filtra
 • Senzory, ktoré regulujú chladenie pre každú policu zvlášť
 • Fresher Pad umožňuje rýchlejšie zmraziť potraviny a uchovať ich nutričné ​​hodnoty

Chladnička francúzskeho typu dodá kuchyni na elegancii a dokonale sa postará o potraviny!

Spoločnosť Haier ponúka 12-ročnú záruku na kompresor tohto spotrebiča. Pre získanie záruky zaregistrujte spotrebič po jeho nákupe na stránkach výrobcu. 

O čerstvosť potravín sa stará aj antibakteriálna technológia ABT využívajúca ultrafialové svetlo, ktoré v kombinácii s cirkuláciou vzduchu bráni tvorbe baktérií. Ochránite tak zdravie vás aj celej rodiny.

Jedným z oporných bodov tohto modelu je technológia Total No Frost, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy, čo má pozitívny vplyv na spotrebu a tiež to znamená menej starostí s údržbou. Súčasne vďaka rovnomernému chladeniu vydržia potraviny dlhšie chutné a čerstvé.

Systém Multi Air Flow sa stará o perfektnú cirkuláciu vzduchu v chladničke prostredníctvom ventilátora, ktorý studený vzduch distribuuje do celého priestoru. Konštantnú teplotu potom pomáhajú udržiavať elektronické snímače, aby potraviny vydržali dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Fresher senzory na každej polici sa navyše starajú o ideálnu distribúciu studeného vzduchu na každú jednotlivú policu. Tým dochádza k predĺženiu doby skladovania a tiež zachovania živín.

Na osvetlenie využíva Haier výkonné LED, ktoré zaisťujú výrazne jasnejšie a intenzívnejšie svetlo ako u konkurencie.

Jedinečný hliníkový podnos Fresher Pad vám umožní zmraziť vybrané potraviny rýchlejšie, a tak sa v nich lepšie uchovajú nutričné hodnoty. Je ideálny napríklad na zmrazenie čerstvého mäsa či rýb. Na rozdiel od podobných systémov Fresher Pad je 3× účinnejší a spoľahlivo zachová nutričné hodnoty zmrazených potravín. Podnos možno využiť aj pri vyberaní potravín z mrazničky, keď potrebujete udržať ich teplotu.

Zásuvka Fresh Box je skvelým miestom na skladovanie ovocia, zeleniny a ďalších potravín s nízkym obsahom vody (maslo, tuky, oleje, chlieb a pod.). Na vrchu má totiž zásuvka membránu HCS, ktorá inteligentne reguluje vlhkosť na uchovanie dlhšej čerstvosti. MoistZone potom predstavuje zásuvku na ovocie a zeleninu s 3 režimami vlhkosti. A nakoniec tzv. Suchá zóna (Dry Zone) je perfektná na uloženie mäsa alebo rýb aj mliečnych výrobkov a lahôdok. Je v nej totiž udržiavaná vlhkosť pod 45 %, čo je ideálne práve na tieto potraviny, ktoré vďaka tomu vydržia dlhšie chutné a čerstvé.

Na ovládanie slúži digitálny dotykový displej. Umožní nastaviť teplotu i ďalšie atribúty bez toho, aby ste vôbec museli otvoriť dvere. Chladnička je navyše jedinečná aj spracovaním Iconic Glass. Stane sa tak dokonalým doplnkom každej modernej kuchyne.

Tento model ponúka zásuvky s ľahkým prístupom Easy Access. Haier ich navrhol tak, aby poskytli maximálny komfort a umožnili efektívne využiť priestor na rýchly prístup do mrazničky. Vďaka tomu možno tiež ušetriť až 30 % energie.

 • 3 police z tvrdeného skla s nastaviteľnou výškou
 • Fresh Box
 • MoistZone sa 3 úrovňami regulácie vlhkosti (ovocie a zelenina)
 • Dry Zone so zníženou vlhkosťou s tromi úrovňami nastavenia vrátane nulovej zóny (mäso a ryby)
 • 6 priehradiek vo dverách
 • Držiak na vajíčka 

 

yp voľne stojaci
Konštrukcia chladničky side by side
Typ chladničky s mraziacim priestorom
mraznička dole
Umiestenie vstavby nie je vstavaná
 
Objemové vlastnosti
539 l
358 l
181 l
2
 
Klimatické vlastnosti
SN, T
Áno
****
14 kg/24 hod
18 hod.
Áno
 
Spotreba
E
0.816438 kWh
Spotreba energie za rok 318 kWh/rok
 
Funkcia
chladničky a mrazničky (NoFrost)
Áno
Áno
Áno
Dávkovač vody Nie
Nie
Áno
Áno
Nie
Áno
 
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
 
Ďalšie parametre
Pripojenie na vodu Nie
Bez pripojenia na vodu Áno
Nie
Rozšírená záruka značky Áno
Haier 12 rokov na kompresor
Áno
Nie
Typ osvetlenia LED
38 dB
Trieda hlučnosti C
Nie
Farba chladničky nerez, inoxLook
Výška chladničky 190 cm
Šírka chladničky 83 cm
Hĺbka chladničky 67.5 cm
Retro chladničky Nie
 
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 83.0 cm
Výška výrobku 190.0 cm
Hĺbka výrobku 67.5 cm
Hmotnosť výrobku 136.0 kg
 
Rozmery balenia
Šírka balenia 90.5 cm
Výška balenia 201.0 cm
Hĺbka balenia 75.5 cm
Váha balenia 141.0 kg

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tento obchod som si vybrala na základe najnižšej ceny daného spotrebiča v porovnaní s ostatnymi obchodmi. Velmi príjemná komunikácia a rychle doručenie (do 3…

Overený zákazník,

Rýchlosť dodania, dodané za 20hod.od objednávky. Zatiaľ najrýchlejšie a to je dvojmetrová sto kilogramov vážiaca chladnička. Komunikácia, dvíhajú telefóny a…

Overený zákazník,

Milá a ochotná predávajúca. Objednávku som stornovala, nakoľko vybraný produkt nebol dostupný. Pani mi navrhla inú alternatívu, bola ochotná aj upraviť cenu.…

Overený zákazník,