Haier H3F330WDH1

Haier | Zásuvkové mrazničky | Kód: 35956-35973

Zásuvková mraznička, 330 l, en.tr.D, v. 190,5 cm, Total NoFrost

Dostupnosť
Skladom
1 279,00 €
1 065,83 € bez DPH

Skriňová mraznička, Energetická trieda D, Objem: 330 l, Ročná spot. energie: 212 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Mraziaci výkon: 22 kg/24h, Akumulačná doba: 19 h, Rýchle zmrazenie: Áno", Počet zásuviek: 3, Šírka: 59,5 cm, Výška: 190,5 cm, Hĺbka: 67,5 cm.

Skriňová mraznička Haier H3F330WDH1 v bielej farbe má objem 330 litrov a je zaradená do energetickej triedy D. Vďaka funkcii Switch zone je môžné využívať ju ako chladničku alebo mrazničku. Je vybavená technológiou Total No Frost, funkciou rýchle mrazenie, vnútorným LED osvetlením, otočným výrobníkom ľadu Twist Ice a invertorovým kompresorom. Ponúka tiež možnosť Wi-Fi a Bluetooth pripojenia.

Haier H3F330WDH1

Mraznička Haier H3F330WDH1 s objemom 330 litrov má vo vnútri dostatočný priestor pre uskladnenie množstva potravín. Obsahuje 3 police s nastaviteľnou výškou, 3 plastové transparentné zásuvky, 3 priehradky vo dverách, zásuvku Fresher Zone pre šokové chladenie/mrazenie a otočný výrobník ľadu Twist Ice.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Možnosť nastaviť ako chladničku alebo mrazničku

Vďaka funkcii Switch Zone je možné využívať mrazničku tiež ako chladničku. Ponúka rôzne teplotné režimy: 4 °C (chladnička) / -16, -18, -20 a -24 °C (mrazák). Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 22 kg surovín. V prípade výpadku prúdu sa nemusíte obávať o uložené potraviny. Akumulačná doba dosahuje 19 hodín. Táto dokonalá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Ďalšou praktickou funkciou je akustický signál otvorených dverí a akustický a svetelný signál pri zvýšení teploty. Určite vás nebude rušiť ani nadmerným hlukom nakoľko max. hlučnosť je 38 dB. 

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy  v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť znova odmrazovať a ušetríte tak čas. 

Rýchle zmrazenie 

S funkciou rýchle mrazenie zachováte vaším potravinám ich kvalitu. Stlačením tlačidla funkcie sa vložené potraviny rýchlo zmrazia a vďaka tomu si tak zachovajú svoju čerstvosť, chuť a kvalitu. Navyše tiež mraznička poteší automatickým odmrazovaním, čo vám ušetrí čas.

Výška 190.5 cm
Celkový čistý objem 330 L
Mraziaci výkon 22 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021
  D

Fyzické vlastnosti a farba

Farba biela
Šírka 59.5 cm
Výška 190.5 cm
Hĺbka 67.5 cm
Hmotnosť 74 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka Haier

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť 38 dB

Ďalšie parametre

Trieda energ.účinnosti
  D

Dizajn

Celkový čistý objem 330 L
Počet zásuviek 3
Typ ovládania elektronické

Energetické údaje

Ročná spotreba energie 212 kWh
Klimatická trieda SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu 19 hod.
Trieda energetickej účinnosti 2021
  D

Funkcie

No Frost (mraznička) Nie
Rýchle zmrazenie Áno
Medzizásuvkové mrazenie Nie

Mraznička

Mraziaci výkon 22 kg/24h

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar nemali na sklade, pani ma hneď kontaktovala a ponúkla alternatívu. Všetko ochotne vysvetlila. Tovar nakoniec dodaný podľa dohody.

Overený zákazník,

Jedna z najlepších skúseností, odporúčam. Rýchlosť dodania, komunikácia, flexibilita.

Overený zákazník,

Veľmi dobrá komunikácia obchodu. Ešte mi aj dopredu zavolali či mi termín doručenia vyhovuje. Super.

Overený zákazník,