Candy RP 286BWMR8/1-S

Candy | Práčky spredu plnené | Kód: 37398-37415

Spredu plnená práčka, en.tr.A, 8 kg, 1151 ot, para

Dostupnosť
Skladom
389,00 €
324,17 € bez DPH

Spredu plnená práčka • kapacita 8 kg • energetická trieda A • 1 151 ot./min. • parný hygienický program • dotykový displej • mobilné aplikácie hOn • prepojenie Wi-Fi a Bluetooth • 16 programov, funkcia Snap & Wash odporučí ideálny prací program • technológia Quick & Clean pre dokonalé premiešanie vody s pracím prostriedkom • odložený štart • ukazovateľ zvyškového času • ochrana proti úniku vody • V × Š × H: 89 × 65 × 56 cm

Vitajte v ére pokročilého a efektívneho prania s práčkou Candy RP 286BWMR8/1-S! Predstavujeme RapidÓ, revolučné zariadenie, ktoré prináša do vášho domova nielen špičkový výkon, ale aj úsporu času a energie. Znížte svoju spotrebu energie o úctyhodných 20 % v porovnaní s bežnými práčkami triedy A vďaka technológii RapidÓ. Táto rýchla a úsporná práčka je konštruovaná s ohľadom na vaše potreby, prináša skvelé výsledky prania bez zbytočného časového a energetického plytvania. Vďaka inovatívnemu motoru Speed-Drive a systému Quick&Clean je vaša bielizeň čistá a voňavá už počas 39 minút, aj keď periete plnú náplň. Ale to nie je všetko! RapidÓ sa pýši novým programom Steam Hygiene Plus, ktorý prešiel prísnymi testami a bol schválený úradom BAF. Tento program zaručuje nielen dokonalé čistenie vašej bielizne, ale aj hĺbkovú hygienu. Vďaka nemu sa môžete spoľahnúť, že vaša bielizeň je nielen čistá, ale aj zdravá a bezpečná pre celú rodinu. Práčka Candy je viac než len spotrebič – je to partner, ktorý vám ušetrí čas, energiu a poskytne vám maximálny výkon a kvalitu. Už nikdy sa nebudete musieť obávať kompromisov medzi efektivitou a úsporou času. S RapidÓ od spoločnosti Candy získate tie najlepšie výsledky prania a môžete si byť istí, že vaša bielizeň je vždy dokonale čistá a sviežo voňajúca.

Kľúčové vlastnosti:

 

  • Kapacita až pre 7 kg bielizne
  • Ponúka 16 programov vrátane 9 rýchlych cyklov RapidÓ Pro
  • Systém Quick & Clean zaistí rýchle pranie
  • Ponúka 9 pracích cyklov s ukončením do 1 hodiny
  • Wi-Fi a Bluetooth pripojenie, ovládanie pomocou aplikácie hOn
  • Funkcia Snapawash vyberie vhodný program na základe fotografie bielizne

Invertorový motor Speed ​​Drive je inovatívny a odolný motor. Dokáže zvýšiť výkon prania až o 50% oproti bežným motorom. Dosiahnete perfektné výsledky aj v prípade voľby jedného z rýchlych programov, motor Speed ​​Drive znižuje spotrebu energie aj vibrácie. Aj pri najvyšších otáčkach jeho hlučnosť dosahuje iba 74 dB.

Zvoľte jednu z 9 dostupných ošetrujúcich možností do jednej hodiny, ktoré vám umožnia rýchlo a efektívne vyprať bielizeň : Rýchly špeciálny program trvajúci 39 minút, Rýchly parný hygienický plus s dĺžkou 59 minút, Rýchla zmiešaná a farebná bielizeň dokončená počas 59 minút, Rýchly program na perfektný vypranie bavlnenej bielizne za 59 minút, Možnosť Jednoduchého žehlenia plus trvajúce 39 minút, Rýchly program na jemnú bielizeň počas 59 minút, Rýchly cyklus pre malé náplne s možnosťami 14, 30 a 44 minút.

Práčku možno ľahko spárovať pomocou Wi-Fi a Bluetooth pripojenia. Práčku môžete ovládať cez aplikáciu hOn so širokou škálou dodatočných informácií a funkcií. Aplikácia taktiež umožní sledovať efektivitu a spotrebu, prípadne vám ponúkne riešenie ako pranie viac optimalizovať. Spotrebič je plne kompatibilný s hlasovými asistentmi Alexa Amazon a Google.

Vďaka revolučnej funkcii Snap&Wash stačí špinavú bielizeň jednoducho odfotiť a aplikácia následne sama spozná jej množstvo aj farbu a vyberie najvhodnejší cyklus, prípadné ďalšie nastavenie optimálneho programu.

Technológia Quick&Clean zmieša prací prostriedok s vodou do vysoko koncentrovaného roztoku. Tento roztok následne nanáša vysokotlakovým prúdom na bielizeň, kde dochádza k lepšiemu preniknutiu pracieho prostriedku do vlákien tkanín, a tým následne k lepšiemu odstráneniu nečistôt aj v prípade nízkej teploty prania. Spotrebič disponuje funkciou Nočné pranie. Táto funkcia automaticky nastaví tichší a plynulejší chod bubna a zároveň zníži hladinu hluku.

Nielen alergici a rodičia malých detí určite ocenia prítomnosť parného programu, ktorý oblečenie zbaví zápachu a alergénov. Kombinácia pary a výkonného plákania sa zaslúži o maximálnu čistotu vašich odevov.

Práčka Candy RapidÓ Pro SLIM využíva inovatívnu technológiu nazvanú Smart Wash. Táto pokročilá funkcia automaticky optimalizuje účinnosť prania v závislosti od objemu a typu bielizne, čo zaručuje optimálne výsledky. Okrem toho, para, ktorá je aplikovaná na konci cyklu, pomáha uvoľniť vlákna oblečenia a uľahčuje následné žehlenie.

Typ práčky práčka
Hĺbka práčky
53,00 cm
Hĺbka s presahom
58,00 cm
Šírka práčky 60,00 cm
Výška práčky 85,00 cm
Otváranie dverí ľavé
Kapacita bielizne pre pranie
8,00 kg
Index účinnosti prania
1,03
Trieda hlučnosti
B
Max. počet otáčok za minútu
1151 ot/min
Trieda účinnosti odstreďovania
B
Hlučnosť pri odstreďovaní
74 dB
Energetická trieda 2021
A
Vážená spotreba energie za 100 cyklov
38,00 kWh
Vážená spotreba vody za cyklus
44,00 l
Úsporný spotrebič Áno
Čas trvania eko programu 3:38 hod.
Počet programov 16
Výpis programov
Rychlý speciální 39 min, Rychlý parní hygienický plus 59 min, Rychlé smíšené a barevné 59 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min, Snadné žehlení plus 39 min, Rychlý jemný 59 min, Rychlý pro malé náplně 14, 30, 44 min, Máchání, Odčerpání + Odstřeďování, Vlna/
Špeciálne programy
Odložený start až 24 hod, Předpírka, Extra máchání, Snadné žehlení, Jeden kus, Noční praní, Čištění bubnu, Rychlý/Nastavení míry znečištění / Pára, Bavlna, Syntetika, Jemné, Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Zablokování tlačítek
Program pre alergikov
Áno
Parná práčka
Áno
Systém automatického dávkovania
Nie
Displej
Áno
Český panel
Áno
Odložený štart
Áno
Ukazovateľ zostatkového času
Áno
Regulácia spotreby vody
množstevná automatika
Ochrana proti úniku vody
Áno
AquaStop
Áno

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar nemali na sklade, pani ma hneď kontaktovala a ponúkla alternatívu. Všetko ochotne vysvetlila. Tovar nakoniec dodaný podľa dohody.

Overený zákazník,

Jedna z najlepších skúseností, odporúčam. Rýchlosť dodania, komunikácia, flexibilita.

Overený zákazník,

Veľmi dobrá komunikácia obchodu. Ešte mi aj dopredu zavolali či mi termín doručenia vyhovuje. Super.

Overený zákazník,