Candy FCT625WXL

Candy | Vstavané elektrické rúry | Kód: 5436-5453

Vstavaná elektrická rúra, biele sklo, A+, 70 l, teleskopický výsuv

Dostupnosť
Skladom
319,00 €
265,83 € bez DPH

Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2100 W, Typ čistenia: Parou, Počet funkcií: 8

Vstavaná rúra Candy FCT625WXL v prevedení bieleho skla je zaradená do energetickej triedy A+. Ponúka 7 programov pre pečenie + svetlo: Rozmrazovanie, Horné a dolné ohrev + ventilátor, Cook Light - zdravé pečenie so znížením množstva tuku, Spodný ohrev + ventilátor, Statický, Gril, Pizza. Elektronický termostat ovládate pomocou otočného zatláčacieho gombíka, druhým gombíkom si nastavíte druh pečenia. K dispozícii je aj dotykový displej. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým bezpečnostným sklom a ochladzovaním dvierok rúry. Vnútorný priestor rúry je vyrobený z kvalitného smaltu. Čistenie rúry Aquactiva je pomocou pary. Celkový objem vstavanej rúry Candy FCT625WXL dosahuje 70 litrov. Rúra má nerezové drôtené vedenie plechov a teleskopický výsuv na 1 úrovni. V balení sa nachádza: 2 plech a 1 x rošt.

S touto vstavanou rúrou Candy FCT625WXL dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Ovládanie vstavanej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom dotykového displeja a dvoch zatláčacích otočných gombíkov. Vďaka nim môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou bieleho skla a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi.

Funkcie rúry

Vstavaná rúra ponúka 7 možností pečenia + svetlo: Rozmrazovanie, Horné a dolné ohrev + ventilátor, Cook Light - zdravé pečenie so znížením množstva tuku, Spodný ohrev + ventilátor, Statický, Gril, Pizza. Teplotu ohrievania pokrmov si nastavíte pokrmov pomocou dotykového displeja a otočných voličov. Vnútorný priestor je osvetlený pomocou halogénového osvetlenia. Čistenie rúry je Aquactiva pomocou pary.

Ďalšie prednosti

Vnútorný priestor vstavanej rúry je vyrobený z kvalitného smaltu. Multifunkčné pečenie v nej bude pre vás veľmi pohodlné, inšpirujúce a intuitívne vďaka možnostiam pečenia. Vnútorný objem dosahuje 70 litrov. Disponuje tiež teleskopickým výsuvom na 1 úrovni. Súčasťou balenia sú 2x plech a 1x rošt.

Trieda energ.účinnosti

  A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2100 W
Typ čistenia Parou
Počet funkcií 8

Fyzické vlastnosti a farba

Farba biela
Šírka 59.5 cm
Výška 59.5 cm
Hĺbka 56.7 cm
Hmotnosť 35 Kg

Konektivita

Sieťový kábel so zástrčkou

Display/Grafika

Vstavaný displej Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka Candy
Smart
  Nie
Jednoduché čistenie Áno
Teleskopický výsuv Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok 2

Obsah balenia

Obsah balenia 2 x plech, 1 x rošt

Funkcie

Časovač Áno
Gril Áno
Typ čistenia Parou
Počet funkcií 8

Ďalšie parametre

Trieda energ.účinnosti
  A+
Smart (ovládanie mobilom)
  Nie

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Celkový výkon rúry 2100 W

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tento obchod vrelo odporúčam. Veľmi milý prístup ku zákazníkovi od objednávky až po veľmi rýchle doručenie.

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie objednávky a skvelá komunikácia.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie

Overený zákazník,