Candy CDG1S514EW

Kombinovaná chladnička s mrazničkou hore,biela, en.tr. E, 170+41 l, v.: 142,8 cm.

Dostupnosť
Skladom
279,00 €
232,50 € bez DPH

Kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 170 l, Čistá kapacita mrazničky: 41 l, Ročná spot. energie: 176 kWh, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 142,8 cm.

Voľne stojaca kombinovaná chladnička Candy CDG1S514EW v bielej farbe s celkovým objemom 211 litrov ponúka dostatok úložného miesta pre potraviny. Chladiaca časť o objeme 170 litrov je vybavená 3 policami, 3 dverovými priehradkami a zásuvkou pre ovocie a zeleninu. Mraznička vo vrchnej časti má 41 litrov a 1 policu. Za 24 hodín zmrazí 2 kg potravín, akumulačná doba pri výpadku prúdu je 13 hodín. Chladnička ponúka automatické odmrazovanie chladiacej časti a manuálne odmrazovanie mraziacej časti, LED osvetlenie a manuálne ovládanie.

Osvetlenie bez energetických strát a ohrievanie interiéru

LED osvetlenie ušetrí 90 % energie, má 50-krát lepšiu viditeľnosť a 30-kat dlhšiu životnosť v porovnaní s tradičným osvetlením. Chladné svetlo z LED svietidla je úplne bez otepľujúceho účinku a navyše zachováva organoleptické vlastnosti potravín.

Mechanické ovládanie

Ovládanie chladničky je intuitívne a nijako nenarušuje jedinečnosť celého produktu. Umožňuje jednoducho nastaviť správnu teplotu.

Vyrovnanie na každom povrchu

Chladnička je vybavená dvoma polohovateľnými nožičkami, vďaka ktorým môžete spotrebič umiestniť kamkoľvek. Otáčajte nožičkami v smere hodinových ručičiek, aby sa mraznička zdvihla alebo naopak proti smeru hodinových ručičiek, aby sa mraznička znížila. 

Automatické odmrazovanie

Počas bežnej prevádzky sa chladnička odmrazuje automaticky. Nie je nutné vysúšať kvapky vody na zadnej strane ani odstraňovať námrazu. Voda sa zachytáva v zadnej časti a odteká cez otvor nad kompresor, kde sa pomocou tepla odparí. Je nutné, aby ste udržovali odtokový otvor čistý a bez prekážok pre ľahké odtekanie vody.

Chladiaci priestor

Kombinovaná chladnička Candy CDG1S514EW v bielej farbe má čistý objem 211 litrov. Chladiaca časť s objemom 170 litrov a automatickým odmrazovaním je vybavená 3 policami a jednou zásuvkou pre ovocie a zeleninu. Úložný priestor je aj vo dverách chladničky, kde sú 3 police vhodné pre uskladnenie fliaš, vajíčok či masla.

Mraziaci priestor

Objem mrazničky, ktorá je umiestnená hore, predstavuje 41 litrov. Vo vnútri mrazničky je jedna polica. Za 24 hodín zmrazí 2 kg potravín, v prípade výpadku elektriny sú potraviny v chlade ešte 13 hodín. Zmrzlina, mäso či mrazená zelenina a ovocie, to všetko si nájde svoje miesto. Odmrazovanie je manuálne.

 

Šírka 54 cm
Výška 142.8 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti
  E

Fyzické vlastnosti a farba

Farba biela
Hmotnosť 38 Kg
Šírka 54 cm
Výška 142.8 cm
Hĺbka 55.1 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka Candy
Smart
  Nie

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť 41 dB

Mraznička

Umiestnenie mrazničky hore
Čistá kapacita mrazničky 41 L
Mraziaci výkon 2 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem 211 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 170 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie 176 kWh
Klimatická trieda N-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu 13 hod.
Trieda energetickej účinnosti
  E

Funkcie

No Frost (mraznička) Nie
Rýchle zmrazenie Áno
Alarm Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone Nie

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom)
  Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Kovová polica na fľaše Nie

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar nemali na sklade, pani ma hneď kontaktovala a ponúkla alternatívu. Všetko ochotne vysvetlila. Tovar nakoniec dodaný podľa dohody.

Overený zákazník,

Jedna z najlepších skúseností, odporúčam. Rýchlosť dodania, komunikácia, flexibilita.

Overený zákazník,

Veľmi dobrá komunikácia obchodu. Ešte mi aj dopredu zavolali či mi termín doručenia vyhovuje. Super.

Overený zákazník,